На 7.12.2019 г.. в София се проведе 5 -ти Национален турнир по спортна аеробика „Бъдещи звезди“. Просторната и модерна спортна зала на Частно училище „St. George“ се оказа малка за всички зрители, които пожелаха да гледат състезанието и подкрепят участниците в него. Сред гостите беше и Йорданка Благоева, която поздрави състазателите и им пожела нови успехи. Над 200 деца от спортните клубове“:
„Аеробика – АМД“ – гр.Пловдив
„Актив Спорт“ гр. София
„Ахат М“ гр. София
„Виолена“ гр. Хасково
„Ера“ гр. Пловдив
„Косара“ гр. Асеновград
„Мега Спорт“ гр. Хасково
„Самоков“ гр. Самоков
„Тонус“ Кюстендил
се бориха за разпределението на медалите в отделните възрастови групи и категории в последното за годината състезание от спортния календар.
Съюз по аеробика България изказва своите специални благодарности към Фондация „София- Европейска столица на спорта“ , която вече пета годна е успешен и незаменим партньор в организацията и провеждането на този турнир.