„Рилски атлет“ с отлични постижения

На 02 и 03-ти февруари в София, в зала “Фестивална“ се проведе Държавното първенство по лека атлетика  за момичета и момчета под 16 години.

Класиранията и постижетията на състезателите на клуб „РИЛСКИ АТЛЕТ“

Отлично се представи ГЕОРГИ ГАНДЖУЛОВ, който завоюва сребърния медал и вицешампионската титла не 200м.с личен рекорд от 24сек.53 стотни, победител е Павел Шияков от КЛАСА-НСА, с време 23сек.60 стотни.

На 60м. Ганджулов се класира на призовото 4-то място с резултат 7сек.54стотни. И тук шампион  отново стана Павел Шияков, който е по-голям от Георги с една година.

Много добро беше представянето на АЛЕКСАНДЪР ШАРЕНКАПОВ, като на 1500м. се класира на призовото 6-то място с време 5мин.00 сек. и 20 стотни,  а на 800м.е на 10-то място с резултат 2 мин.19сек.и 51 стотни.

И двете постижения са негови лични рекорди.

ЛЮБОМИРА ЛАЗАРОВА на 800м.се класира на 13-то място, като пробяга разстоянието за 2мин.48сек.77стотни, на400м е на 21място с 68сек.61стотни.

Участие в състезанието взеха и Ивана Разлжка, Таня Георгиева и Ева Христова.