Аеробиката от Самоков взе всички медали в Словакия

13020436_1181577615207028_1902601523_n13020436_1181577615207028_1902601523_n

Възпитаничките на Калоян Калоянов и Диана Бори13014923_1181577501873706_1607331997_nсова станаха победители във всички категории на Международния турнир в Словакия.

В него участваха 14 държави от три континента. В индивидуалните изпълнения Анита Гаврилова спечели златен медал, Синтия – Мари Ангелова – бронзов, Ангел Казаков – сребърен. Двойката Анита Гаврилова – Ангел Казаков победиха всички свои конкуренти, дори европейските шампиони и спечелиха златен медал.

Със златен медал се върна и тройката Анита, Синтия, Ангел.

Във възрастова група 9-11 години Никол Драганова спечели сребърен медал в индивидуалните изпълнения. Тройката във възрастова група 9-11 години Никол, Иванина Вукадинова и Румен Янакиев спечели сребърен медал.

Във възрастова група 12-14 години Стела Ангелова, Лидия Ангелова, Джована Ангелкова, Лина Гаврилова и Борислава Иванова спечелиха сребърни медали.

Златни медали спечелиха момичетата в групата: Анита, Синтия, Ангел Казаков, Симона Благоева и Светлина Велинова.

Много усилия, труд и тренировки стоят зад тези постижения. Те са поредни за амбициозните треньори и възпитаничките им от Клуб по аеробна гимнастика – Самоков.

През тази събота и неделя са републиканските състезания, те ще се проведат в Боровец.  Желаещите може да са част от емоцията на спортната аеробика.

Както е известно, Клубът успява да участва в международни състезания благодарение финансовата подкрепа на Светлана Атанасова – изпълнителен директор на хотел “Самоков” – Боровец и общински съветник.