Победи за Ганджулов и Лазарова

На 11-12.07.2020г. на Националния Стадион “Васил Левски” се проведе Националният Шампионат по Лека Атлетика за момичета и момчета под 16г. На него клуба ни представиха Георги Ганджулов и Любомира Лазарова, ръководени от старши-треньора на клуба Костадин Чифлиджанов. Макар и без типичната за такива състезания публика, която да ги подкрепя, атлетите ни се представиха блестящо.
През първия ден (11.07) Георги се състезава в дисциплината 100м. гладко бягане, където се класира за финал с време 11.29сек., а на самия финал завоюва шампионската титла и златния медал с време 11.43сек. Неговата съотборничка Любомира се състезава в дисциплината 400м.гладко бягане, където се класира на 14-то място с време 66.40сек.
През втория ден (12.07) те се справиха и още по-добре. Георги Ганджулов отново завоюва шампионската титла и златния медал, но този път в дисциплината 200м. с време 23.27сек. Любомира пък зае 6-тото място в крайното класиране в дисциплината 800м. с време 2:33.10мин.
Пожелаваме на нашите атлети още много успехи и шампионски титли занапред в очакващите ги състезания.