Мария Василева от Клуба по аеробика в Самоков бе най-малката спортистка в Коледно парти

Преди дни в София се проведе Коледно парти по аеробка. 25519832_1666579300031081_173320042_nЧетвъртият гимнастически Коледен фестивал се състоя в НСА и събра над 200 участници. Организатори бяха два гимнастически спортни клуба, а публиката имаше възможност да аплодира емоционални изпълнения, волни гимнастически съчетания и напрегнати щафети. Малките шампиони участваха в състезателни игри, като бяха разделен25520038_1666578690031142_506080994_nи в 4 възрастови групи: 5-6 години;  7-8 години;  9-10 години; 11-14 години. Организаторите от СК „АХАТ-М“ и СК „НЮАНС“ бяха подготвили награди за всички участници, както и специални коледни изненади.

Най-малката участничка бе Мария Василева от Клуба по аеробика в Самоков. Тя се представи блестящо и в щафетите. Заедно със съотборничките си завоюваха купата. Другите представители на Клуба по аеробика в Самоков в категория 7-8 годишни, в която се състезава Виктория Крушарска, също спечелиха победа и купа.

Вики Крушарска спечели първо място в категория 7-8-годишни, по време на аеробно състезание, което се проведе преди седмици в София.

„Мария Василева тренира аеробика от четири месеца и вече е запалена по красивя, но труден спорт“ – споделят от Клуба в Самоков.